Recenze EcoMaster

Přidáno: 14. prosince 2016

• Funguje skvěle.
  • Nízká hlučnost.
  • Konec zapáchajícího odpadkového koše.

Doporučuji montáž firmou Welt Servis s.r.o. - 1 rok záruky navíc!

Přidáno: 14. prosince 2016

• vykon
  • uzsi hrdlo

doporucuji

Přidáno: 11. června 2016

• Výborný pomocník v kuchyni. Nemusíte řešit menší/větší talířové zbytky či přípravu zeleniny.
  • Mám domácí ČOV, tak jsem si vybral nejvýkonější drtičku a nelituji. Čistička pracuje jako obvykle.
  • Servismani mi navíc opravili vadně uložené odpadní potrubí.

Dobré recenze a zkušenost ze zahraničí mě přesvědčili,
že se vyplatí drtička na RD. Odpadá běhání s mokrými odpadky přes zahradu do popelnice.
Žena si na používání hned zvykla a je spokojená.

Přidáno: 11. června 2016

• Možnost házet odpad z přípravy jídla rovnou do dřezu, žádné hnití v koši a mušky atd atd - přednosti byly v jiných recenzích již vyjmenovány. Dobrá věc.
  • 1. Nelze počítat, že drtičem proletí všechno. Například pružná kůže z ryby - prakticky nelze. Překvapily mne skořápky od pistácií, které jsou tvrdé, částečně pružné, ale hlavně tenké - plátky zůstaly zablokované v bočních otvůrkách a drtič pracoval zpomaleně - žádná možnost odstranění, kousky držely v otvůrkách velmi pevně. Bylo nutno drtič demontovat, prakticky celý rozebrat, vč. odlepení zvukové izolace a odšroubování horní části krytu a pod ní i krytu drtcící komory (protože běně otvorem nebylo možno odstranit). I tak bylo nutné použít šroubováček a drát na odstranění slupek pistácií. Tohle bylo jediné nepříjemné překvapení.
  • 2. Někdy stojí za zvážení, zda je drcení opravdu nutné, efektivní, protože někdy opravdu lépe hodit odpad (např. slupky z banánu a z pomeranče) do mikrotenového sáčku, zavázat a šup do koše. Důvodem je zbytečná spotřeba vody - o tom se nikde moc nepíše. Drtič samozřejmě zvýší o něco spotřebu vody - šetřílkům by krvácelo srdce při pohledu na vodu tekoucí proudem celou dobu drcení a i chvíli po něm - do odpadu...
  • 3. Tento typ má sice odhlučněnou komoru, samozřejmě pro nižší hluk musí být osazena gumová manžeta na vpusti. Nicméně nelze toto zařízení používat brzy ráno a večer. Je to docela rambajz asi na úrovni starého mixéru. Navíc vibrace se přenášení do dna dřezu, odtud částečně do skříňky kuch. linky a odtud pak do desky podlahy. Nic pro nervózní jedince. Chce to silnou těžkou pracovní desku linky, jinak mohou hrnečky ap. cestovat.
  • 4. Cena drtiče kolem 10 tKč je docela dost vysoká. Když vezmu, že po rozebrání zjistíte, že tam vlastně není nic jiného než na hřídeli motoru nasazené rotační dno se dvěma kladivky a kolem něho stacionární bočnice se struhadlovými otvory a pak několik kusů umělé hmoty. Měl by stát nejvíce polovinu - ale toto není závada konkrétního typu drtiče, ale jedná se zřejmě o zatím málo rozšířený výrobek, tak je to spíše výsledek nízkého odbytu.
  • 5. Gumová manžeta nezabrání tomu, aby při drcení občas nevystřelil nějaké nadrcený kousek středovým otvorem v manžetě - a třeba přímo do obličeje nebo kamkoliv docela daleko. Proto je vhodné držet nad manžetou při drcení třeba dlaň, postavit před sebe někoho ap.
  • 6. V mém případě jsem měl problém s připojením dřezového přepadu na dodaný komplet sifonu. Ani jsem nesehnal žádný vhodný jiný mezikus. Musel jsem si vypomoci kusem hadice k propojení přepadového nástavce se vstupem do sifonu. Ale dá se to vyřešit a každý nemá přepad.

Je to v našich končinách věc nezvyklá a interesantní. Dá se tím zamachrovat a udivit návšetěvu. To je nezpochybnitelné. V jistém smyslu je to báječná věc a v jistém smyslu je to pěkná pitomost. Sám váhám, pro kterou variantu se rozhodnu a používáme to již půl roku. Nicméně - můžete a nemusíte to používat, avšak je dobré to mít, nebo také ne. Drtič ale rozhodně není tak úžasný, aby stál 10 tKč jako třeba běžná pračka. Cena je přemrštěná + zvýšená spotřeba vody. Je to záležitost asi nadčasová, jednou bude stát 2 tKč. Nic pro šetřílky. Fakt je mi velmi těžké, jak tuto úžasnou-pitomou věcičku vyhodnotit. Ale mám smysl pro humor, tak ji doporučuji i ostatním.

Přidáno: 16. května 2016

• velmi dobrá pomůcka pro rychlo likvidaci odpadu

doporučuji sladit s myčkou

Ověřený zákazník Dobracena.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. května 2016

(naposledy upraveno 2. května 2016)

Zakoupeno v Dobracena.cz

• Dělá, co má.
  • Lepší poměr výkon/cena než konkurenční zařízení.
  • Oproti předchůdci má užší hrdlo, hůře se tam věci k drcení strkají.
  • Připojení vlastního drtiče k hrdlu ve dřezu bylo obtížnější, ale dalo se to zvládnout. Technické/konstrukční řešení předchozího zařízení bylo v tomto bodě lepší/chytřejší.

Lepší poměr výkon/cena.
Zatím v pohodě.
Je tišší než zařízení jiného výrobce, které jsme spokojeně užívali celých 15 let.
Po krátkém seznámení/vyzkoušení doporučuji ostatním.

Přidáno: 26. dubna 2016

• Nezapáchající přeplněný odpadkový koš
  • Trošku větší hluk, ale s tím se musí počítat u každého drtiče

Drtič mám přes rok a půl a už si nedokáži bez něj práci v kuchyni představit. Každé ráno odšťavňujeme, takže nám nic v koši nezapáchá, nehromadí, stačí jednou týdně vyhodit plast, sklo, papír a je. … Doporučuji.

Přidáno: 26. dubna 2016

• Rozdrtí s přehledem potřebný odpad
  • Naprosto spolehlivý

Ze všech drtičů, které jsem již vyzkoušel je nejrychlejší, nejvýkonější a cenově nejpřívětivějš.

Přidáno: 14. dubna 2016

• Můžu jen doporučit. Tento drtič zvládá nepřetržitý provoz v dětském domově!
  • Servis je 100%!

Na doporučení Welt Servisu jsme zakoupili tento drtič odpadu. Zvládá nepřetržitý provoz dětského domova i stacionáře.

Přidáno: 13. dubna 2016

• rychlé a pohodlné zpracování odpadků
  • žádný zápach v odpadovém koši
  • přijatelná cena za profi výrobek
  • používáme již třetí rok, zcela bezchybný provoz

Drtič EcoMaster Heavy Duty Plus jsem si vybrala po delším průzkumu trhu. Hledala jsem především spolehlivou firmu, která dodá produkt rychle vč. montáže. Mé očekávání bylo zcela naplněno, pan technik ze společnosti Welt servis byl maximálně vstřícný profesionál, instalace proběhla rychle a bezchybně. Drtič mohu vřele doporučit všem, kteří váhají s jeho pořízením. V naší čtyřčlenné rodině využíváme několikrát denně, v koši nezapáchají odpadky, které drtič hravě a hlavně rychle zpracuje. Především hospodyňky, které často vaří ocení, že mohou veškerou zeleninu škrábat přímo nad dřezem. Také po obědě, po oslavách atd. odpadá starost, kam se zbytky jídla. Drtič je rovněž vybaven pojistkou, která zabrání drtiči v chodu, pokud vám do něj spadne např. lžička. Preferujete-li kvalitu za přijatelnou cenu, neváhejte a pořiďte si právě tohoto pomocníka.

Přidáno: 9. dubna 2016

• žádné zbytky, které smrdí v koši
  • podrtí skoro všechno :-)

Bez drtiče si to už nedovedu představit. Nejlepší pomocník v kuchyni.

Přidáno: 1. dubna 2016

• nejlepsi pomocnik v kuchyni.
  • nic nesmrdi z kose.
  • rychla priprava cehokoliv v kuchyni - temer vse muze do drezu.
  • neprijemny zvuk, nez si clovek zvykne.

Kdo drtic nema asi si rekne, ze ho nepotrebuje.
Kdo si ovsem drtic poridi, tak pochybuji ze bude chtit jeste nekdy domacnost bez tohoto uzasneho pomocnika.

Kdyz vezmu kolik prace nam ulehcil a jak casto je vyuzivan tak je porizovaci cena opravdu zanedbatelna...

Přidáno: 29. března 2016

• vysoká účinnost
  • dokonalé technické řešení

tento výrobek doporučuji všem, kteří kladou důraz na čistotu domácnosti

Přidáno: 25. března 2016

Tento výrobek považuji ve své kuchyni jako jeden z dalších za velmi užitečný. Velikou výhodou je, že už nemusím hromadit slupky a další organický materiál, jen pustím vodu a vše je spláchnuto a rozdrceno :-) Žádné mušky ani zápach z odpadkového koše. Rychlé a komfortní řešení čistého dřezu. Všem vřele doporučuji:-)

Přidáno: 25. března 2016

• Rychlá a čistá práce v kuchyni

spokojenost

• cena poměr výkon
  • dostatečný výkon pro normální domácnost
  • nízká hlučnost
  • možnost montáže dovozcem
  • zatím o ničem nevím

Kdysi jsem drtič viděl u známého, tak jsme jej pořídili rodičům, teď jej mám i u sebe doma a také v kanceláři a už budu mít vždy všude, kde se budu pohybovat. Neřeším vinné mušky, plísně a zápach v odpadkovém koši... Prostě dobrá věc, pokud chcete mít doma čisto a neběhat s košem kvůli každému organickému odpadu. A nemusíte mít strach, že Vám to vydrtí ruku, max při neopatrnosti to jemně poznamená lžičku, když tam párkrát neopatrností spadla...

Přidáno: 24. března 2016

• Perfektní výrobek, drcení odpadu je rychlé a účinné a zatím jsme se při jeho používání nesetkali se žádným problémem. Výrobek splňuje vše, co nabízí jeho popis v uživatelské příručce. Kupodivu jsme se ani nesetkali se zápachem po drcení bioodpadu.

Můžeme vřele doporučit, i poměr cena - užitná hodnota se nám jeví jako velmi příznivý. Navíc vysoce oceňujeme vysokou profesionalitu technika, který drtič instaloval, v Čechách málokdy vídané!

Přidáno: 24. března 2016

• Pohodlná a čistá likvidace kuchyňského odpadu
  • Drtič dodán vč. demontáže starého a montáže nového
  • Příznivá cena výrobku vč. montáže

Předcházející drtič, který nyní, v r. 2016 dosloužil, pracoval bezproblémově celých 19 let.
Doporučuji každému, kdo k rozhodnutí, koupi drtič odpadu prozatím nedospěl, aby tak učinil. Je to opravdu neocenitelný pomocník. V naší rodině si provoz kuchyně bez drtiče potrav. odpadů již nedovedeme představit.
Jen málo firem dodá drtič odpadů včetně odborné montáže. Na internetu jsem našel dvě. Zvolil jsem spol. Welt servis s.r.o. z Ostravy Třebovice. Servisní technik pan Martin Válka, dovezl nový drtič do 2 dnů po objednání. Demontáž starého a montáž nového drtiče provedl bezchybně a v neskutečně krátkém čase. Drtič kuchyňského odpadu Eco Master HEAVY DUTY PLUS, jakož i dodavatele a montážní firmu Welt servis, doporučuji každému, kdo se pro takový výrobek rozhodne.
Jaroslav Ježek, Mělník

Přidáno: 23. března 2016

• drtic mam jiz nekolik let a zadna porucha
  • drtim snad vse, nekdy i to co by se nemelo, rybi kosti, ubrousky apod.
  • nesmrdi odpadkovy kos
  • mozna trosku vetsi spotreba vody
  • zabira trochu mista ve skrince pod drezem

Drtic jsem si vybral na radu kamarada, dnes doporucuji z vyse uvedenych duvodu. Je to skryta vec pod drezem (na drezu je videt male tlacitko), takze se to da pouzit v kazde kuchyni.

Přidáno: 23. března 2016

• Tahoun

Drtič pracuje jak má , silný výkon,
perfektní servis.
Vřele doporučuji.