Recenze EcoMaster

EcoMaster Plus ECONOMY

EcoMaster Plus ECONOMY

Přidáno: 22. března 2016

• rychle se doma zbavíme veškerých zbytků potravy
  • jako 3 členná rodina chodíme se smetím už jen 1x týdně
  • v koši nám doma nic nezapáchá
  • zjistili jsme, že už se u nás vůbec neobjevují malé otravné mušky octomilky
  • Pro drtič jsme se rozhodli, protože se nám to vždy líbilo v amerických filmech. Začali jsme se o to s manželkou více zajímat a jelikož nám naše planeta není lhostejná, řekli jsme si, že přece nebudeme vyhazovat 4x týdně tolik zbytků do kontejneru, který se odveze na skládku, kde se tím živí potkani, kteří se pak přemnožují. Navíc skládky samy o sobě vnímáme jako jeden velký celosvětový problém.
  • Tím, že drtíme, máme pocit, že to co nám naše planeta dala ve formě potravy, díky drtiči zase zpátky navracíme zpět a dochází tak k přirozenému koloběhu.

Drtič je v domácnosti velkým pomocníkem a plní naše očekávání nad míru. Používáme jej již 2 roky a neumíme si to bez něj představit.
Dokonce už i náš malý syn nám s drcením pomáhá s naším dozorem, je to naprosto bezpečné...a hlavně máme dobrý pocit z toho, že ukazujeme naší nastupující generaci, že tohle je jeden z možných správných způsobů likvidace zbytků potravy.
Někde jsem se dočetl i o tom, že drtiče jsou zakázané, ale zjistil jsem si, že to není pravda...neexistuje takový zákon.
Je zajímavé, že v dnešním světě vše co je a může být přínosné, tak jsme od toho záměrně odrazováni a je nám všem vyhrožováno.

Takže závěrem bych jen doporučil, lidi nebojte se ničeho, jsme svobodní a my sami přece nejlépe víme, co je a co není správné.

Děkuji firmě Weltservis, která nám drtič dobře namontovala a která se nebojí dělat osvětu tomuto přínosnému a zajímavému produktu...přeji Vám mnoho prodejů a spokojených zákazníků.

Přidáno: 21. března 2016

• Lehce se zbavíte zbytků jídla
  • Koš méně páchne, veškerý bio odpad jde do drtiče
  • Žádné otravné mušky z koše
  • Lehké ovládání, jedno tlačítko pro start/stop
  • Podrtí vše všetně kostí
  • Jen trochu hlučný při drcení (je to holt motor pod dřezem)
  • Už jsem podrtila i lžičku (zle vyřešit magetem)

Je to opravdu pomocník, při vaření veškeré zbytky, slupky a bio odpad hážu do dřezu. Poté vše podrtím najednou a je hotovo. Nějakou dobu jsem žila v Anglii, kde je drtič více známý a kde jsem se s drtičem seznámila poprvé. Neveděla jsem vůbec jak drtič používat a nedokázala si představit jeho využití v domácnosti. Po mé zkušenosti, jsem ale musela změnit názor a nyní jsem si ho pořídila do své kuchyně.

Jsem naprosto spokojená. Můžu vřele doporučit drtič do kuchyně. Mám ho již několik měsíců a neměnila bych.

EcoMaster Plus HEAVY DUTY

EcoMaster Plus HEAVY DUTY

Přidáno: 20. března 2016

• Velký pomocník v kuchyni, usnadňuje připravu jídla a posléze úklid. Odpadá čištění zeleniny či ovoce nad košem nebo novinami. Vynášení koše max. 1x týdně, v koši nic nehnije,nesmrdí. Můžu jen doporučit, maximální spokojenost, bez drtiče si kuchyň již nedovedu představit.

Tento produkt mi byl doporučen známým a nemůžu si ho vynachválit. Vřele doporučuji.

EcoMaster LCD EVO3

EcoMaster LCD EVO3

Přidáno: 15. března 2016

• Výkon
  • Rychlost drcení
  • Tichý chod
  • Nejde zahltit
  • Trochu větší

Drtič je bezva věc, jak si jednou zvyknete, že máte suchý koš... V koši nic nepáchne, nehnije, žádné mušky kolem. Kdo nevyzkoušel neuvěří. Míval jsem slabší model, taky stačil. Tento se nedá zahltit, ani zaseknout. Takovou má sílu. Používám obvykle jen ráno a večer, to když se ve dřezu nashromáždí dostatek slupek, ohryzků a jiných organických zbytků. Pustím vodu, zapnu a je to pryč. Uklizeno.
Vybíral jsem mezi Waste King a EcoMaster, výběr padl na tento. Záruka 6 let, doporučil známý, kterému už slouží skoro 10 let.

EcoMaster Deluxe EVO3

EcoMaster Deluxe EVO3

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. září 2015

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Parametry odpovídají, vše v pořádku.
  • Cena.

Přidáno: 11. května 2015

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Vše OK

Přidáno: 13. října 2014

• spadla mi tam manželka a už jsem ji nenašel
  • zábava pro celou rodinu
  • můžete si ji nosit všude jako luxusní módní šperk
  • malá černá díra

Veškerý volný čas trávím zkrášlováním sebe tímto šperkem

Zobrazuji 41 - 47 ze 47 recenzí 1 2 [ 3 ]